Başarı Listesi

2017 Yılı

14-15 Ekim 2017 SONBAHAR OKLARI TURNUVASI – ANKARA

  • 7-8 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar 1.
    Begüm GÜNTAN Altın Madalya
  •  9-10 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar 4.
    Yağmur BOZKURT
  • 9-10 Yaş Minikler Mix Takım 2.
    Yağmur BOZKURT Gümüş Madalya
    Efe Kaan YILDIZ Gümüş Madalya
  • 11-12 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar 2.
    Nil AKSU Gümüş Madalya
  • 11-12 Yaş Olimpik Yay Minik Erkekler 2.
    Tunahan KIR Gümüş Madalya
  • 11-12 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar Takım 2. GÜMÜŞ KUPA
    Nil AKSU Gümüş Madalya
    Cemre UĞURLU Gümüş Madalya
    Simge ZORLU Gümüş Madalya
  • 11-12 Yaş Olimpik Yay Minik Minik Erkekeler Takım 1. ALTIN KUPA
    Tunahan KIR Altın Madalya
    Barış VEZİROĞLU Altın Madalya
    Berkay KAYA Altın Madalya
  • 13-14 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar 2.
    Zeynep GÜVEN Gümüş Madalya
  • 13-14 Yaş Olimpik Yay Minik Bayanlar Takım 2.
    Zeynep GÜVEN
    Yeliz ŞENGÜNLÜ
    Bedriye TOPSAKAL

29 Temmuz 2017 ŞEHİTLER KUPASI OKÇULUK YARIŞMASI – ANKARA

  • 13-14 yaş Bayanlar Sıralama
    Zeynep GÜVEN 616 puan ile 1. 
  • 13-14 yaş Bayanlar Ferdi Eleme
    Zeynep GÜVEN 2. Gümüş Madalya 
  • 13-14 yaş Bayanlar Takım 3. Bronz Kupa
    Zeynep GÜVEN Bronz madalya
    Asya TONYALI Bronz madalya
    Begüm ARAL Bronz madalya 
  • 11-12 yaş Bayanlar
    Nil AKSU 1. Altın Madalya
    Simge Zorlu 3. Bronz Madalya 
  • 11-12 yaş Erkekler
    Tunahan KIR 1. Altın Madalya 
  • 11-12 yaş Miks Takım 1. Altın Kupa
    Tunahan KIR Altın Madalya
    Nil AKSU Altın Madalya 
  • 9-10 yaş Bayanlar
    Yağmur BOZKURT 3. Bronz Madalya 
  • 9-10 yaş Erkekler
    Efe Kaan YILDIRIM 4. 
  • 9-10 yaş Miks Takım 3. Bronz Kupa
    Yağmur BOZKURT Bronz Madalya
    Efe Kaan YILDIRIM Bronz Madalya

4-5-6 Nisan 2017 OKULLAR BİRİNCİLİĞİ – ANKARA

  • Nil AKSU – Küçük Kızlar Altın Madalya
  • Tunahan KIR – Küçük Erkekler Bronz Madalya
  • Yiğit Efe KESKAN – Küçük Erkekler Dördüncülüğü
  • Şehnaz Sude KANLIKOCA – Genç Kızlar Altın Madalya ve Altın Kupa
  • Oğuzhan OKUCUYU – Genç Erkekler Gümüş Madalya ve Gümüş Kupa
  • Zeynep GÜVEN – Yıldız Kızlar Gümüş Madalya

2015 – 2016 Yılı

29 Ocak – 1 Şubat 2015 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – SAMSUN

  • Makaralı Yay Genç Erkek/ Makaralı Yay Yıldız Bayan
    Miks Takım Türkiye Şampiyonu Altın Kupa
    Rafet Tunga Tegin KUTLU Altın Madalya
    Elif DURU Altın Madalya
  • Makaralı Yay Ankara Bölge Takımı Türkiye Şampiyonası Altın Kupa
    Rafet Tunga Tegin KUTLU Çankaya Okçuluk Altın Madalya
    Mustafa Serkan TUNA Bozok Okçuluk Altın Madalya
    Kenan BABAOĞLU Bozok Okçuluk Altın Madalya

20-22 Mart 2015 MASTERLAR TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI – ANTALYA

  • Olimpik Yay + 55 yaş Erkekler
    Yılmaz SAKARYA Altın Madalya
  • Olimpik Yay + 55 yaş Bayanlar
    Macide ERDENER Gümüş Madalya
  • Makaralı Yay + 55 yaş Erkekler
    Prof. Dr. Fikret AKATA Gümüş Madalya

2-5 Nisan 2015 KAHRAMAN BAGATIR İLKBAHAR OKLARI – ANTALYA

  • Makaralı Yay Ankara Bölge Takımı Bronz Kupa
    Rafet Tunga Tekin KUTLU Çankaya Okçuluk Bronz Madalya
    Emre ERKUŞ Bozok Okçuluk Bronz Madalya
    Buğrahan DURUKAN Bozok Okçuluk Bronz Madalya

23-26 Nisan ULUSAL EGEMENLİK KUPASI OKÇULUK YARIŞMASI – ANTALYA

  • Olimpik Yay Erkekler Türkiye İkincisi
    Onur TEZEL Gümüş Madalya

18-24 Mayıs 2015 AVRUPA GENÇLER ŞAMPİYONASI – AVUSTURYA

  • Olimpik Yay Genç Erkekler Takım Avrupa 3.sü Bronz Kupa
    Onur TEZEL Bronz Madalya
    M.Bilal GÜNERİ Bronz Madalya
    Mert KURUŞ Bronz Madalya
  • Olimpik Yay Miks Takım Avrupa 2.si Gümüş Kupa
    Onur TEZEL Gümüş Madalya
    Burcu BAYAZIT Gümüş Madalya

3-6 Mayıs 2015 OKULLARARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ANTALYA

  • Makaralı Yay Yıldız Bayan
    Elif DURU Türkiye 4.sü

14-18 Temmuz 2015 GENÇLER AVRUPA KUPASI 2.AYAK – ROMA – İTALYA

  • Olimpik Yay Genç Erkekler Avrupa Takım 1.si Altın Kupa
    Onur TEZEL Altın Madalya
    M.Bilal GÜNERİ Altın Madalya
    Mert KURUŞ Altın Madalya

23-25 Ekim 2015 VETERANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI – ANTALYA

  • Olimpik Yay + 55 yaş Türkiye Şampiyonu
    Yılmaz SAKARYA Altın Madalya

3-6 ARALIK 2015 GENÇLER SALON OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-SAMSUN

  • Olimpik Yay Genç Takım Türkiye Şampiyonu Altın Kupa
    Onur TEZEL Altın Madalya
    Burak Kargacı Altın Madalya
    Mete Akyıldız Altın Madalya

26-27 ARALIK 2015 ANKARA 2. OKULLAR ARASI OKÇULUK YARIŞMASI-ANKARA

  • 13-14 Yaş Olimpik Yay Miks Takım Şampiyonu- Altın Kupa
    Sera AYDAŞ Çankaya Anafartalar Koleji – Altın Madalya
    Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
    Hatice Sena ISSIMEN Çankaya Anafartalar Koleji – Altın Madalya
  • 13-14 Yaş Olimpik Yay Ferdi Final Okullar İkincisi
    Sera AYDAŞ Çankaya Anafartalar Koleji – Gümüş Madalya

20-24 OCAK 2016 SALON OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-SAMSUN

  • Olimpik Yay Genç Erkekler Türkiye Üçüncüsü
    Onur TEZEL Bronz Madalya

20-24 Ocak 2016 SALON MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMASI-SAMSUN

  • Olimpik Yay Genç Erkekler Türkiye İkincisi
    Onur TEZEL Gümüş Madalya

01-06 MART 2016 DÜNYA GENÇLER SALON OKÇULUK YARIŞMASI – ANKARA – TÜRKİYE

  • Olimpik Yay Genç Erkekler Dünya Takım 2. si
    Onur TEZEL Gümüş Madalya
    Mete Gazoz Gümüş Madalya
    Oğuzhan Küçük Gümüş Madalya

Bu belge Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü arşivlerinden bir araya getirilmiştir. Yasal belge statüsü taşımaz

file-icon Çankaya Okçuluk Başarı Listesi 2015 Öncesi