Gururumuz Onur Tezel’den Gümüş Madalya - 26 Mayıs 2016

Milli Sporcumuz Onur TEZEL, Türkiye Okçuluk Federasyonunca 05 ‐ 08 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 2016 Gençlik Kupası Gençler ‐ Kadetler Türkiye Şampiyonası Gençler Katogorisinde Türkiye ikincisi olarak Gümüş Madalya kazanmıştır.

gencler-kadetler-turkiye-sampiyonasi-08-05-2016

Aynı zamanda bu yarışmanın bir özelliği de Genç Milli Takım Seçme kampına katılacak sporcuların ön eleme yarışması olmasıdır. Bahse konu yarışmada Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından belirlenen 630 puan barajını 659 puan atarak geçen Milli Sporcumuz Onur TEZEL, 1. sırada Genç Milli Takım Seçme Kampına katılmaya da hak kazanmıştır.

gencler-kadetler-turkiye-sampiyonasi-08-05-2016-2

Çankaya Okçuluk İhtisas Spor Kulübü olarak Gururumuz Onur TEZEL’i bu başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
4. Uluslararası Kahraman Bagatır İlk Bahar Okları - 01 Nisan 2013

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Kahraman Bagatır İlk Bahar Okları Antalya Yüzüncü Yıl Okçuluk Tesislerinde geçtiğimiz hafta düzenlendi.  Türkiye ve dünyadan yüzlerce sporcunun katıldığı yarışmaya 22 kişilik bir kafile ile katılan kulübümüz, genç sporcularına uluslararası sporculara yarışma olanağı sundu.

Galerinin devamı için bizi Facebook’tan takip edebilir ve fotograflara heran erişebilirsiniz.

Facebook – 4. Uluslararası Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Galerisi için buraya tıklayınız.